0

Wyniki zawodów zobacz archiwum

Wyniki zawodów "Jesienna Płoć"

Wyniki zawodów | 2019-11-12 | Publikujący: Koło Nr 11 w Ćmielowie

W zawodach "Jesienna Płoć", które odbyły się na Topiołkach 11 listopada 2019r. udział wzięło 13 wędkarzy. Zwyciężył Leszek Głąb, II miejsce zajął Tadeusz Bojakowski, III - Mariusz Ziółkowski. Sezon można uznać za zakończony😃.... więcej

Wyniki zawodów gruntowych - 20.10.2019

Wyniki zawodów | 2019-10-20 | Publikujący: Koło Nr 11 w Ćmielowie

W kończących sezon sportowy zawodach na Wiśle w Sandomierzu - Dębinie udział wzięło 13 wędkarzy z Koła Nr 11 w Ćmielowie. Zwyciężyl Paweł Stachera, drugi był Tadeusz Bojakowski, trzeci Artur Mrozowicz. Największą (najcięższą) rybę - leszcza 840g złowił Leszek Głąb. Gratulujemy i dziękujemy za udział.... więcej

Wyniki zawodów spinningowych - 6.10.2019r.

Wyniki zawodów | 2019-10-06 | Publikujący: Koło Nr 11 w Ćmielowie

Na zawody spinningowe, które odbyły się 6.10.2019r. na Topiołkach stawiło się 12 wędkarzy. Chłodna i wietrzna pogoda towarzyszyła w miarę udanym zawodom - punktowało 7 zawodników. Zwyciężył Leszek Głąb - 4300 pkt. ( w tym m.in. sandacz 68,3 cm), drugie miejsce zajął Tadeusz Bujakowski - 2290 pkt., trzeci - Tomasz Bajak - 1050pkt. Gratulujemy.... więcej

Wyniki zawodów o Puchar Zarządu Koła Nr 11 w Ćmielowie

Wyniki zawodów | 2019-09-16 | Publikujący: Koło Nr 11 w Ćmielowie

W niedzielę 15.09.2019r. odbyły się zawody o Puchar Zarządu Koła Nr 11 w Ćmielowie. Udział brało 16 wędkarzy, z których 13 zdobyło pubkty. Najwięcej ryb - 3240g złowił Mariusz Ziółkowski i to on zdobył puchar za pierwsze miejsce w zawodach i talon na zakupy w sklepie wędkarskim.Puchary i talony otrzymali również zdobywcy drugiego miejsca - Marcin Cielecki i trzeciego - Adam Toboła - on też złowił największą rybę w zawodach - leszcza 530g. Nagrodę za największą rybę - ufundował właściciel hurtowni wędkarskiej w Ostrowcu Św., czlonek naszego ...... więcej

Zakończenie wakacji 2019 - wyniki.

Wyniki zawodów | 2019-08-25 | Publikujący: Koło Nr 11 w Ćmielowie

Zawody dla dzieci "Zakończenie wakacji" zgromadziły 14 młodych zawodników i zawodniczek w wieku od 3 do 14 lat. Łowiliśmy 3 godziny na jedną wędkę spławikową, przy pięknej, słonecznej pogodzie i lekkim wietrzyku. Największą rybę - okonia 25,6cm złowił jeden z najmłodszych zawodników - Filip Pysera. W kategoriach najwięcej ryb złowili: 3-10 lat- I miejsce Dominik Olszewski 1760pkt, II miejsce Oliwier Bugajski - 1040, III miejsce - Bartek Przybysławski, 11-14 lat I miejsce Joanna Cielecka 2020pkt, II - Mateusz Cielecki, III - Adam Bańda. Ufundowane przez ...... więcej

Wyniki nocnego spotkania wędkarskiego 10-11.08.2019

Wyniki zawodów | 2019-08-11 | Publikujący: Koło Nr 11 w Ćmielowie

Już po nocnych zawodach. Brało w nich udział 16 wędkarzy. Spotkaliśmy się o 16:00 10 sierpnia, łowienie rozpoczęliśmy o 17:30. Ryba współpracowała bardzo dobrze, szczególnie duże sztuki - karpie i amury. Później zmieniły się warunki pogodowe, zaczął padać deszcz, który z przerwami towarzyszył nam do 3 nad ranem. Łowienie zakończyliśmy o 8:00. Pierwszych trzech zawodników otrzymało puchary i nagrody. Byli to - zwycięzca Piotr Mendyk - 15620p. ( w tym karp ponad 8 kg), II miejsce Rafał Budzeń - 12 280p., III - Leszek Głąb ...... więcej

Zawody dla dzieci Rozpoczęcie wakacji

Wyniki zawodów | 2019-06-23 | Publikujący: Koło Nr 11 w Ćmielowie

23 czerwca 2019 - w pierwszą niedzielę wakacji i w pierwszą niedzielę lata, na Topiołkach odbyły się zawody dla dzieci pod hasłem "Rozpoczęcie wakacji". Brało w nich udział 11 dzieci w wieku od 3 do 15 lat, stąd podzielone zostały na dwie kategorie wiekowe - od 3 do 10 lat i od 11 do 15. Wędkowanie metodą spławikową trwało 3 godziny i odbywało się oczywiście pod czujnym okiem rodziców, dziadków i innych opiekunów. W młodszej kategorii wiekowej zwyciężył Franek Stąporek, on też złowił największą rybę - jazia 26,7cm i otrzymał ...... więcej

Wyniki zawodów O Puchar Burmistrza Ćmielowa

Wyniki zawodów | 2019-05-26 | Publikujący: Koło Nr 11 w Ćmielowie

26 maja 2019r. w gminie Ćmielów to nie tylko wybory do Parlamentu Europejskiego I Dzień Matki ale również doroczne zawody wędkarskie O Puchar Burmistrza Ćmielowa. W końcu piękna, słoneczna pogoda zgromadziła liczne grono miłośników sportu wędkarskiego. W zawodach brało udział 29 zawodników, w tym troje juniorów. W jednej, sześciogodzinnej turze najlepszym z nich udało się złowić prawie 5 kg ryb. Najwięcej – 4930 g złowił Mariusz Ziółkowski. Puchary zdobyli również – II na podium – Łukasz Stąporek ...... więcej

Spławikowe Mistrzostwa Koła Nr 11 - 28.04.2019

Wyniki zawodów | 2019-04-28 | Publikujący: Koło Nr 11 w Ćmielowie

W rozegranych 28.04.2019r., w deszczowej aurze, Spławikowych Mistrzostwach Koła Nr 11 w Ćmielowie, brało udział 14 wędkarzy. Spławikowym mistrzem Koła Nr 11 został Leszek Głąb, I wicemistrzem - II miejsce został Paweł Stachera, II wicemistrzem - III miejsce został Tomasz Neyman. Gratulujemy zwycięzcom, wszystkim dziękujemy za udział i wytrwałość w trudnych warunkach pogodowych.... więcej

Feederowe (gruntowe) Mistrzostwa Koła Nr 11 - wyniki

Wyniki zawodów | 2019-04-01 | Publikujący: Koło Nr 11 w Ćmielowie

W Feederowych (gruntowych) Mistrzostwach Koła Nr 11, które odbyły się 31.03.2019r. na Topiołkach brało udział 15 zawodników. Ryba współpracowała słabo, najlepszy zawodnik złowił niecały kilogram ryb. Feederowym Mistrzem Koła Nr 11 został Mariusz Ziółkowski, I Wicemistrzem - Marek Pora, II Wicemistrzem - Marcin Bukała, który z czwartym - Tadeuszem Bojakowskim zwyciężył liczbą złowionych ryb, przy tej samej wadze. Gratulujemy zwycięzcom, wszystkim zawodnikom dziękujemy za udział.... więcej