Zawody rodzinne 27.08.2023r. - wyniki

W rodzinnych zawodach "Zakończenie wakacji" wzięło udział 18 dwuosobowych drużyn. Przy pięknej pogodzie godnie zakończyliśmy wakacje, łowiąc sporo ryb. Puchary dla najlepszych 6 drużyn ufundował w ramach współpracy z naszym Kołem NSZZ "Solidarność" Celsa- dziękujemy. Zwyciężyli Franek i Andrzej Stąporkowie łowiąc wspólnie 5030g ryb, II miejsce zajęli Antoś i Damian Zawadzcy - 2110g, III - Krzyś i Marcin Szczepańscy - 1440g, IV - Elena i Waldemar Motyła - 1200g, V - Szymek i Artur Mrozowicz - 1180g, VI - Filip Koryciński i Waldemar Druch - 1160g. Jak widać walka była zacięta. Najdłuższą rybę - leszcza 34cm złowiła drużyna Antka i Damiana Zawadzkich - nagrodę - kołowrotek - przekazał Paweł Stachera. Wszystkim dziękujemy za udział i zapraszamy za rok.