Walne sprawozdawcze zebranie członków koła 11.12.2022r.

11.12.2022r. odbyło się Walne Zgromadzenie Sprawozdawcze członków koła PZW Nr 11 w Ćmielowie. Gościem Zgromadzenia była Burmistrz Ćmielowa Joanna Suska. Pani Burmistrz wręczyła tradycyjnie ufundowane przez nią puchary dla zwycięzców klasyfikacji o tytuł Wędkarza Roku. W 2022r. I miejsce zajął Tadeusz Bojakowski, II – Damian Zawadzki, III – Piotr Wiśniewski. Wręczono też odznaczenia wędkarskie – złotą odznakę PZW otrzymał Marek Pora, Medal „Za zasługi w rozwoju wędkarstwa” – Jacek Pietruszka. Pani Burmistrz przekazała wędkarzom informacje na temat bieżącej działalności gminy, deklarowała dalszą współprace, która do tej pory układała się bardzo dobrze.
W trakcie zebrania podsumowano rok pracy nowego zarządu. Koło liczy obecnie 376 wędkarzy. Działalność polegała na zarybianiu zbiornika – w sumie wpuszczono 1200kg ryb – m.in. karpi, karasi, amurów i pstrągów. Zbiornik był systematycznie koszony i sprzątany. Przeprowadzono 12 zawodów, większość na Topiołkach. Dwukrotnie były to zawody dla dzieci – na początek i koniec wakacji. Pani skarbnik złożyła sprawozdanie finansowe, które podobnie jak sprawozdanie zarządu, komisji rewizyjnej i sądu koleżeńskiego zostało jednogłośnie przyjęte. Przyjęto też plan pracy i preliminarz finansowy na 2023r. Prezes Tomasz Neyman przedstawił aktualne składki i nowości w regulaminach okręgowych. Złożono też kilkanaście wniosków do zarządu, z których większość została przyjęta do realizacji.